Камери відео-спостереження для заміських будинків

Останнім часом, дуже популярним стало використання камер відео-спостереження в квартирах і заміських будинках. Дачі та заміські будинки, дуже часто залишаються без нагляду. І вони стають легкою здобиччю для грабіжників. Тепер, за допомогою камер відео-спостереження ви підвищите рівень безпеки вашого будинку, або ділянки. Сучасні камери відео-спостереження є провідні; без провідні камери, які працюють за допомогою WI-FI роутера; GSM камери які працюють за допомогою мобільного зв’язку і не вимагають ніяких проводів. Ви зможете підібрати для себе систему відео-спостереження, навіть якщо на ділянці ще немає ні електрики, ні інтернету.

Сучасні камери спостереження, мають функцію віддаленого доступу. Вона дає можливість вам, в будь-який зручний час підключиться до ваших відеокамер і подивитися як справи на вашій території. Відеокамери бувають зовнішні і внутрішні. Зовнішні IP-камери призначені для зйомки на вулиці. З їх допомогою ви можете спостерігати за прибудинковою територією або, дорогою. І ви будете знати, хто заходив на вашу приватну територію. Зазвичай вуличні камери, мають інфра червоне підсвічування, і вона дає можливість чітко бачити, що відбувається в повній темряві. Вони здатні працювати при будь-яких погодних умовах, так як мають кожух з підігрівом або охолодженням, в залежності від погоди. Ще вони стійкі до пошкоджень, так як їх корпус більш міцний, ніж у камер внутрішнього спостереження. Так само камери оснащені датчиками руху, які сповіщають вас про те, що на території зафіксована активність. І на вашому мобільному пристрої починається відео-трансляція, або надсилаються фотографії. Так само, натиснувши пару кнопок на вашому мобільному телефоні, або комп’ютері, ви легко зможете підключитися до камер, і переглянути відео в реальному часі.

Внутрішні камери відео-спостереження використовуються для внутрішнього відео-спостереження в приміщенні. Не можна використовувати зовнішні камери в приміщенні, або внутрішні на вулиці, так як якість зйомки значно погіршується. Внутрішні камери спостереження, теж мають датчики руху. Ви будете сповіщені, якщо в будинку буде зафіксована яка-небудь активність. Інфра червоне підсвічування, дозволить отримувати чітку картинку в повній темряві. Відеокамери можна налаштувати на зйомку без перерви, за часом, або при активності. Ви зможете вибирати режим зйомки і налаштовувати ваші камери спостереження.

Ответить

Почта не будет опубликована.Обязательны для заполенения *